نمایش پیغام
امام خمینی (ره) : «پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملكت شما آسیبی نرسد.‌»

آخرین مطالب سایت

دکتر سلام ۶۲‌

ویژه‌برنامه «خبرگزاری دانشجو» در دوران «روحانی مچکریم»؛
فیلم طنز/ دکتر سلام ۶۲‌


برای دریافت به ادامه مطلب مراجعه کنید...

ادامه مطلب

تا خون در بدن داریم در برابر توهین به پیامبر(ص) ساکت نخوایم شد...

فیلم؛
تا خون در بدن داریم در برابر توهین به پیامبر(ص) ساکت نخوایم شد...


برای دریافت به ادامه مطلب مراجعه کنید...

ادامه مطلب

مستند «ردپا» پشت پرده ارتباطات (عباس یزدان پناه یزدی) قسمت اولمستند «ردپا» مجموعه ای 10 قسمتی است که به واقعیت و پشت پرده زندگی عباس یزدان پناه یزدی پرداخته و پرده از ارتباطات پشت پرده وی بر می دارد.
عباس یزدان پناه کیست؟ جعبه سیاه مافیای اقتصادی کجاست؟
سرویس جاسوسی انگلیس یکی از دلال‌های نشان‌دار خود را که از او با عنوان «جعبه سیاه» معاملات مشکوک اقتصادی و سردسته یک مافیای نفتی یاد می‌شود، در کشور «امارات»- جایی که «بهشت جاسوسان صهیونیستی» لقب گرفته است- ربود.
به گزارش مشرق به نقل از کیهان، این فرد 46 ساله، «عباس یزدان‌پناه یزدی» و یک ایرانی‌تبار دارای تابعیت بریتانیا است که ردپای مشکوک او برای دلالی کمپانی‌های غربی در ایران به قرارداد مشهور «کرسنت» می‌رسد و به گفته منابع مطلع با برخی کارگزاران فتنه دارای روابط نزدیکی نیز بوده است. نام «یزدان‌پناه‌یزدی» در پرونده شرکت نفت و گاز نروژی «استات اویل» نیز به علت دریافت و پرداخت رشوه‌های کلان مطرح شد و از چندی پیش نیز به دلیل اختلافات دو کمپانی غربی، در خارج کشور تحت پیگرد قضایی قرار داشت.

دولت انگلستان از 4 تیرماه 1392 که این تبعه‌اش در امارات ناپدید شد، درباره سرنوشت وی سکوت معناداری کرد تا این که از 4 روز پیش اخبار ضد و نقیضی از سرنوشت یزدان‌پناه یزدی منتشر شد. به گزارش روزنامه‌های «تایمز» و «گاردین»، یزدان‌پناه یزدی شش هفته پیش ناپدید شد و جسدش اخیرا در فجیره امارات پیدا شد. اما یک هفته پس از انتشار این گزارش‌ها یک مقام عالی‌رتبه وزارت کشور امارات در گفتگو با «گلف‌نیوز» خبر مرگ وی را تکذیب کرد و تاکید نمود که جسد او در فجیره پیدا نشده است. سکوت طولانی دولت انگلیس در برابر ناپدید شدن تبعه و عامل اطلاعاتی‌اش در حالی است که در موارد مشابه، این دولت اقدامات فوری بسیاری را برای اطلاع از سرنوشت اتباع خود آغاز می‌کند.
کشور امارات طی چند سال اخیر به حیاط خلوت سرویس‌های جاسوسی «موساد» و «MI6» تبدیل شده است و در سال‌های گذشته قتل‌های مرموز سرویس‌های جاسوسی صهیونیستی-انگلیسی در خاک امارات گسترش چشمگیری پیدا کرده و یکی از پایگاه‌های تروریست‌هایی مانند «عبدالمالک ریگی» نیز در دوبی بوده است. در بهمن 1388 سرویس جاسوسی «موساد» در هتلی در دوبی «محمود ‌المبحوح» فلسطینی را به قتل رساندند که این ترور باعث رسوایی بی‌سابقه‌ای برای دستگاه اطلاعاتی رژیم صهیونیستی و امارات شد.
به اعتقاد کارشناسان امنیتی، با روشن شدن سرنوشت «عباس یزدان‌پناه یزدی» نیز احتمال یک رسوایی مشابه برای سرویس‌های اطلاعاتی انگلیس و امارات وجود داشته است.

برای دریافت به ادامه مطلب مراجعه کنید...

ادامه مطلب

تفکر تکفیر (۶) / چالش های فرهنگی-اجتماعی وهابیت برای جهان اسلام

هیچ شکی نیست که در برخی کشورها بعضی از مسلمانان از اسلام اصیل و سنت های پیامبر در برخی امور فاصله گرفته اند و بدعت هایی نیز توانسته است به دین ورود پیدا کند اما جریان وهابیت که در ظاهر داعیه بازگشت به اسلام اصیل و سنت های سلف صالح ( پیامبر گرامی اسلام) را داشت به دلیل محتوای خشک ، بنیاد گرا و ارتجاعی خود نه تنها نتوانست در این مسیر گام موفقی بردارد بلکه خود به غده ای سرطانی تبدیل شد که اندیشه های زهرآلودش همواره ضربه ای مهلک بر پیکر اسلام وارد می آورد و با رفتار و عمل خود چهره اسلام و مسلمین را بیش از پیش در دید جهان و جهانیان سیاه و کدر کرده است.

تفکر تکفیر (۶) / چالش های فرهنگی-اجتماعی وهابیت برای جهان اسلام
برای خواندن متن كامل به ادامه مطلب مراجعه کنید...

ادامه مطلب

بررسی افعال انسان اولیه

سخنرانی استاد شهید مرتضی مطهری با موضوع:
بررسی افعال انسان اولیه


برای دریافت به ادامه مطلب مراجعه کنید...

ادامه مطلب

شعار «مرگ بر فتنه‌گر» نمایندگان، صحن مجلس را فراگرفت...نمایندگان با شعار «مرگ بر فتنه‌گر» به سخنان فتنه انگیز مطهری پاسخ دادند / برخورد فیزیکی مطهری با نمایندگان

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام سید‌ محمد‌حسن ابوترابی که ریاست جلسه علنی امروز مجلس را برعهده داشت، پس از تشنج در هنگام نطق جنجالی علی مطهری نماینده مردم تهران اعلام تنفس جلسه علنی را اعلام کرد و نشست پارلمان غیرعلنی شد.

بر اساس این گزارش، هنگامی که علی مطهری سخن از خلاف قانون بودن حصر سران فتنه گفت، نمایندگان با فریاد‌های (2-2) و «مرگ بر فتنه‌گر» مانع از ادامه نطق او شدند که در اینجا ابوترابی در تذکری به مطهری گفت که شما در فضای واقعی کشور قرار دارید و آنچه در مورد این افراد انجام شده با نهایت رحمت اسلامی و با توجه به مسائل ملی انجام شده است و اگر اراده نظام به رأفت نبود، قطعا به گونه‌ای دیگر انجام می‌شد.

وی ادامه داد: شما وقتی در جریان این واقعیت هستید می‌دانید که این احکام بر اساس اختیارات شرعی و قانونی بوده است و نطق شما اعتراض مردم را در پی دارد و نمایندگان هم از سوی همین مردم انتخاب شدند، از شما انتظار می‌رود که مصالح ملی و قانونی را رعایت کنید.

گزارش خبرنگار فارس حاکی است در اینجا علی مطهری گفت بهتر است آقای ابوترابی این تذکر را پس از نطق به من می ‌داد که ابوترابی پاسخ گفت نه نطق شما انضباط مجلس را به هم می‌زند.

بر اساس این گزارش با فریادهای دو دو و مرگ بر فتنه‌گر نمایندگان مطهری نتوانست نطق خود را ادامه دهد و تعداد زیادی از نمایندگان همچون نعیمی رز، قاضی‌پور، موسوی‌نژاد، حاجی‌دلیگانی و ... پای تریبون جمع شده و با شعار مرگ بر فتنه‌گر خواهان پایین آمدن علی مطهری شدند و تنی چند همچون عابد فتاحی سعی در میانجیگری داشتند.

این گزارش حاکی است فتح‌الله حسینی و عزیز اکبریان نمایندگان قصرشیرین و کرج که برای دعوت از علی‌ مطهری به منظور پایین آمدن از پشت تریبون رفته بودند، با برخورد شدید فیزیکی از سوی او مواجه شد.

به گزارش فارس، مسئولان حفاظت مجلس پس از این اتفاقات همه میهمانان حاضر در جلسه، خبرنگاران، تصویر‌برداران و عکاسان را از صحن علنی بیرون کردند، جمع کثیری از وکلای ملت پس از متشنج شدن فضای صحن علنی مقابل جایگاه هیأت‌ رئیسه تجمع کردند و شعارهایی مانند «مرگ بر منافق»، «مرگ بر ضد ولایت فقیه»، «مرگ بر فتنه‌گر» و «الله‌اکبر» سر دادند.

سپس ابوترابی‌ فرد ضمن دعوت وکلای ملت به حفظ آرامش و جلوس آنها بر صندلی‌هایشان، گفت: آقای مطهری بنده اعلام تنفس کردم و جلسه را به پایان رساندم، بنده ادامه صحبت‌های شما را به مصلحت نمی‌دانم، این جمله ابوترابی فرد با احسنت احسنت و الله‌اکبر وکلای ملت مواجه شد.

ابوترابی‌فرد همچنین گفت: قصد ما این نیست که بخواهیم فضای مجلس را متشنج کنیم، مصالح ملی و رعایت مصلحت مجلس و نمایندگان جزو وظایف ماست و شما هم باید در این زمینه همکاری کنید، نکند خدای ناخواسته در جایگاهی عمل کنیم که مصلحت کشور نیست، حصر موسوی و کروبی تصمیم نظام است که بر اساس نهایت رافت و رحمت اخذ شده است، تصمیم نظام با نگاه به مصالح ملی و منافع ملی گرفته شده است و در این تردیدی وجود ندارد.

سپس ثروتی، پزشکیان و جهانگیرزاده سراغ علی مطهری رفتند تا با او صحبت و وی را به آرامش دعوت کنند.

برای دریافت به ادامه مطلب مراجعه کنید...

ادامه مطلب

سخنرانی استاد رائفی پور«داعش» در تهران(۵آذر۹۳)

سخنرانی استاد رائفی پور«داعش» در تهران(۵آذر۹۳)

دانلود سخنرانی استاد رائفی پور«داعش»
برای دریافت به ادامه مطلب مراجعه کنید...

ادامه مطلب

دکتر سلام 61

ویژه‌برنامه «خبرگزاری دانشجو» در دوران «روحانی مچکریم»؛
فیلم طنز/ دکتر سلام 61


برای دریافت به ادامه مطلب مراجعه کنید...

ادامه مطلب

مستند از رنگارنگ تا شبکه امام حسین(ع)

مستند کوتاه «از رنگارنگ تا شبکه امام حسین(ع)»
این مستند به بررســــی حضور شیخ محمد تقی ذاکری در شبکه ضد انقلاب رنگـــارنگ و پس از آن حضــور  در شبکـــه های امام حسین(ع) و مرجعیت از شبکــه های نـزدیــک به سید صادق شیرازی می پردازد. علاوه بر حضور شیخ محمد تقی ذاکری مسئول بنیاد جهانی شیـــرازی در شبکــــه ضـــد انقلاب رنگارنگ، اجــــرای برنامه تـوسط ملازاده مجــــری شبکه وهابی وصال و مصاحبـــه ریگـــی با شبکه ضـــدانقلاب رنگارنگ از دیگر سوابـــــق درخشــان و بارز این شبکــه معلــوم الحــال مـــی بــاشــــــد.
اختصاصی مبارزکلیپ


برای دریافت به ادامه مطلب مراجعه کنید...

ادامه مطلب

رازهای ذکر شریف یا ارحم راحمین از زبان آیت الله تهرانی


آیت الله آقا مجتبی تهرانی در جلسه درس اخلاق خود با بیان داستانی از شخصی درزمان رسول الله (ص)از راز ذکر عظیم یا ارحم الراحمین در شروع خواسته ها و ادعیه از خداوند گفت:آن مرد هفت بار ذکر شریفه یا ارحم الراحمین را گفت و  پیامبر پس از آن گفت...
برای دریافت به ادامه مطلب مراجعه کنید...

ادامه مطلب

آداب و سنن پیامبر گرامى اسلام(3)

و از جمله سنن و آداب آن حضرت در امر نظافت و نزاهت یكى این است كه آن حضرت بنا به نقل صاحب كتاب مكارم الاخلاق وقتى مى ‏خواست موى سر و محاسن شریف خود را بشوید با سدر مى ‏شست...

http://dl.aviny.com/Album/mazhabi/ahlbeit/MOHAMAD/veladat/kamel/03.jpg
برای خواندن متن كامل به ادامه مطلب مراجعه کنید...

ادامه مطلب

پیامک‌های دیدار مسئولان نظام و میهمانان کنفرانس وحدت اسلامى‌

در سالروز میلاد با سعادت پیامبر اعظم (ص) و ولادت امام صادق(ع)، جمعی از مسئولان کشور، میهمانان کنفرانس وحدت اسلامی و گروه‌هایی از مردم با امام خامنه ای دیدار کردند.

امام خامنه ای دردیدار شرکت کنندگان کنفرانس وحدت: همین قدر که ملتهای مسلمان کنار هم باشند این به دنیای اسلام و شخصیت امت اسلامی عظمت میبخشد/ امسال در اربعین دیدید میلیونها انسان کنارهم قرار گرفتند و این حرکت عظیم در دنیا انعکاس پیدا کرد و آن را تعظیم کردند.

امام خامنه ای: دستهای تفرقه افکن میان شیعه و سنی به سرویسهای جاسوسی دشمنان اسلام میرسد/ نه تشیعی که با mi6 انگلیس ارتباط دارد، شیعه است و نه تسننی که مزدور cia آمریکا باشد، سنی است؛ بلکه هر دو ضد اسلامند.

امام خامنه ای: بعضی از دولتهای منطقه مبنای سیاست خارجی خود را معارضه با ایران قرار دادند؛ این اشتباهی بزرگ و خلاف عقل و حکمت است/ به عکس، ایران سیاست خودرا مبتنی بر دوستی باملتهای مسلمان همسایه قرار داده.

امام خامنه ای: حادثه عجیبی بود حادثه اربعین کربلا. این راه را دشمنان اسلام و اهل بیت به خیال خود مسدود کرده بودند/ لازم میدانم از دولت عراق و ملت و عشایر عراق بدلیل فداکاری و خدمت در این آزمون بزرگ تشکر کنم.


منبع:khamenei.ir

دیدار مسئولان نظام و میهمانان کنفرانس وحدت اسلامى‌ با امام خامنه ای

در خجسته عید میلاد پربرکت نبی مکرم اسلام و ولادت صادق آل محمد، امام خامنه ای در دیدار قشرهای مختلف مردم، مسئولان لشکری و کشوری، علما و اندیشمندان شرکت کننده در کنفرانس وحدت اسلامی و سفیران کشورهای اسلامی، «وحدت» را، درس بزرگ پیامبر خاتم و نیاز مبرم امت اسلام خواندند و تأکید کردند: تجلیل از رسول ختمی مرتبت نباید به حرف و سخن محدود شود بلکه تلاش برای تحقق پیام های وحدت بخش آن حضرت، باید مهمترین اولویت کشورهای اسلامی و ملتهای مسلمان باشد.
امام خامنه ای با تبریک دو مناسبت گرانقدر این روز عزیز، میلاد پیامبر اسلام را میلاد «علم و عقل و اخلاق و رحمت و وحدت» خواندند و خاطرنشان کردند: در تحقق این مفاهیم عمیق و سعادت بخش، وظیفه مسئولان، سیاستمداران، علما و نخبگان کشورهای اسلامی، بسیار سنگین تر است.
ایشان با ابراز تأسف عمیق از موفقیت طرحهای تفرقه انگیز دشمنان اسلام تأکید کردند: اگر ملتهای مسلمان با این امکانات عظیم و ویژگیهای منحصر بفرد، نه در جزئیات بلکه در جهت گیریهای کلی همدل و همزبان شوند، ترقی و تعالی امت اسلامی تضمین می شود و انعکاس جهانی وحدت و همزبانی دنیای اسلام، مایه «شرف، آبرو و عظمت پیامبر اسلام» خواهد شد.

http://farsi.khamenei.ir/ndata/home/1393/13931019145943595.jpg
برای خواندن متن كامل ودریافت فیلم و صوت به ادامه مطلب مراجعه کنید...

ادامه مطلب

مستند بیراهه: عاقبت مصرف شیشهمستند بیراهه: عاقبت مصرف شیشه
برای دریافت به ادامه مطلب مراجعه کنید...

ادامه مطلب

نماهنگ «لبیک» با اجرای حامد زمانی

فیلم؛
نماهنگ «لبیک» با اجرای حامد زمانی


برای دریافت به ادامه مطلب مراجعه کنید...

ادامه مطلب

از اختلاف مذهبی عبور کردیم

امام خامنه ای: جمهوری اسلامی به توفیق الهی و به فضل الهی از محدودیت اختلاف مذهبی عبور کرده است.۹۳/۹/۴برای دریافت تصویر بالا با کیفیت اصلی کلیک کنید...

منبع:khamenei.ir

آداب و سنن پیامبر گرامى اسلام(2)

رسول خدا (ص) لباس خود را خودش وصله مى ‏زد، و كفش خود را خود مى ‏دوخت، و گوسفند خود را مى ‏دوشید، و با بردگان هم غذا مى‏ شد،و بر زمین مى‏ نشست و بر مرکب سوارمى‏ شد و دیگرى را هم پشت سر خود بر آن سوار مى‏ كرد، و حیا مانعش نمى ‏شد از این كه مایحتاج خود را خودش از بازار تهیه كرده به سوى اهل خانه‏اش ببرد، به توانگران و فقرا دست مى ‏داد و دست خود را نمى ‏كشید تا طرف دست خود را بكشد،به هر كس مى ‏رسید چه توانگر و چه درویش و چه كوچك و چه بزرگ سلام می داد، و اگر چیزى تعارفش مى ‏كردند آن را تحقیر نمى ‏كرد اگر چه یك خرماى پوسیده بود، رسول خدا(ص) بسیار خفیف المؤنه و كریم الطبع و خوش معاشرت و خوش رو بود، و بدون این كه، بخندد همیشه تبسمى بر لب داشت...


برای خواندن متن كامل به ادامه مطلب مراجعه کنید...

ادامه مطلب

[ کل صفحات : 5 ] 1 2 3 4 5
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات