نمایش پیغام
امام خمینی (ره) : «پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملكت شما آسیبی نرسد.‌»

آخرین مطالب سایت

خالص شدن برای خدا

سخنرانی استاد شهید مرتضی مطهری با موضوع:
خالص شدن برای خدا



برای دریافت به ادامه مطلب مراجعه کنید...

ادامه مطلب

حفاظت از سود واردات بنزین باپوشش حفاظت از محیط زیست



قسمت دوم مصاحبه اختصاصی مستضعفین تی وی با دکتر میر کاظمی
برای دریافت به ادامه مطلب مراجعه کنید...

ادامه مطلب

کنفرانس مطبوعاتی مشترک ظریف - اشتون؛ شاید وقتی دیگر...

پایان مذاکرات وین 5 بازهم بدون نتیجه مشخص/
کنفرانس مطبوعاتی مشترک ظریف - اشتون؛ شاید وقتی دیگر/ ظریف: آمریکا شدیدترین موضع را علیه ایران داشته است/ شرمن: یک سند کاری به دست آمد، اما اختلافات باقی است.



برای خواندن متن كامل به ادامه مطلب مراجعه کنید...

ادامه مطلب

کلیپ تصویری | کتک خوردن یک روحانی در سخنرانی کواکبیان در گرگان

جشن سالگرد انتخاب روحانی در گرگان که با حضور کواکبیان دبیر کل حزب مردم سالاری، دکتر صادقلو استاندار گلستان و آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در گلستان در تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزار شد به جنجال کشیده شد. از ابتدا جو سنگینی بر مجلس حاکم بود و با سخنرانی علی اصغری دبیر کلی اعتماد ملی گلستان و از اعضای اتحادیه انجمن های اسلامی استان گلستان که در بخشی از سخنان خود گفت: "باید دوران طلایی هشت ساله خاتمی برگردد" و "مجلس ششم باید تکرار شود"، فضای احساسی و عقده گشایی هشت ساله ای را بر جلسه حاکم نمود. بعد از سخنان علی اصغری و در حالی که وی از پله ها پایین می آمد فردی در کنار سالن فریاد زد: " آقای علی اصغری چرا هشت سال، هشتاد سال دیگر باید دولت تدبیر و امید باشد. "

این فضای ملتهب، آبستن حوادث تلخی بود که در میان صحبت های کواکبیان بروز کرد. هنگامی که کواکبیان از حسن روحانی به عنوان رئیس شورای عالی امنیت ملی خواست که برای رفع حصر موسوی و کروبی تلاش کند یک روحانی بنام  از میان جمعیت برخاست و گفت که اینها فتنه گرند و خائن و نباید شما چنین سخنانی بزنید. در این هنگام چند نفر به طرف این روحانی منتقد رفته و او را به باد کتک گرفتند و برای لحظاتی فضای تالار فخرالدین اسعد گرگانی متشنج شد. در این حادثه به شان و لباس این روحانی اهانت شد و عمامه وی نیز بر زمین افتاد. اینکه در سالگرد انتخاب روحانی به عنوان رئیس جمهور، یک روحانی را کتک بزنند عمل بسیار ناشایستی بود که در مراسم سالگرد ۲۴ خرداد صورت گرفت و کارنامه سیاسی دولت تدبیر و امید در استان گلستان را در برخورد با مخالفان خدشه دار نمود.

 دقایقی بعد از این تشنج آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در گلستان به همراه محافظانش سالن را ترک کرد و جلسه هم بدون هیچ نتیجه ای و آبرو ریزی و افتضاح برای اصلاح طلبان استان گلستان به پایان رسید . گویا آیت الله دستور داده تا عاملین این کار هر چه زودتر از شیخ حسن طالع زاری عذرخواهی کنند اما هنوز این اتفاق نیفتاده است.


برای دریافت به ادامه مطلب مراجعه کنید...

ادامه مطلب

فیلم مستند نگهبان آراء



مستند «نگهبان آراء» از جمله سندهایی است که برای رد تقلب در انتخابات سال ۸۸ ساخته شد. این مستند با بیان تاریخ‌نگاری روزهای بعد از انتخابات و جلسات ویژه‌ی شورای نگهبان با نماینده‌ی کاندیداهای ریاست جمهوری سال ۱۳۸۸به نحوی بسیار ساده با استناد به اوراق کتبی موجود و نامه‌های اداری بین شورای نگهبان و کاندیداها به نوع دغدغه‌ها و فعالیت‌ها شورای نگهبان در آن دوران سخت و نفس‌گیر پرداخته است.
برای دریافت به ادامه مطلب مراجعه کنید...

ادامه مطلب

مجموعه طنز وهابی چه خبر؟/ قسمت نهم

مجموعه وهابی چه خبر؟ مجموعه ایست تولید شده در شبکه جهانی ولایت که برخی از رفتار های غیر انسانی و وحشیانه و عقاید عجیب آنان را به تصویر می کشد . البته ذکر این نکته لازم است که حساب وهابیت از عزیزان و برادران اهل سنت جدا می باشد . چنانچه در گفتار علمای اهل سنت نیز به این نکته اشاره می شود. این مجموعه که روزهای شنبه هر هفته از شبکه جهانی ولایت پخش میشود، تاکنون در قسمت های مختلفی به بررسی غذاهای وهابیت، انفجار وهابیت، تربیت کودک از نگاه وهابیت و … پرداخته است.

مجموعه طنز وهابی چه خبر؟ / بررسی عقائد عجیب و سبک زندگی وهابیون

زمان تقریبی هر قسمت : ۵ دقیقه

حجم تقریبی هر قسمت : ۳۵ مگابایت

کیفیت : WebRip (خوب) – [بالاترین کیفیت منتشر شده توسط منبع]

کاری از : شبکه جهانی ولایت

برای دریافت به ادامه مطلب مراجعه کنید...

ادامه مطلب

آیا ایران و آمریکا پیش از مذاکرات وین 5 با هم توافقی داشتنه اند؟

«برنامه اقدام مشترک جامع» از کجا آمده است؛
آیا ایران و آمریکا پیش از مذاکرات «وین 5»، درباره محتوای مذاکرات جامع با هم توافق کردند؟


برای خواندن متن كامل به ادامه مطلب مراجعه کنید...

ادامه مطلب

شاهکار جدید دولت تدبیر و امید



شاهکار جدید دولت تدبیر و امید
برای دریافت به ادامه مطلب مراجعه کنید...

ادامه مطلب

سیماى شیعیان (40)

صوت و متن درس‌ هاى اخلاق:

سیمای شیعیان در کلام امیر مؤمنان (ع)

علامه مصباح یزدی


برای دریافت به ادامه مطلب مراجعه کنید...

ادامه مطلب

عربستان، قطر و امارات از آتش تکفیری‌ها در امان نخواهند بود...

حجت‌الاسلام صدیقی در نمازجمعه تهران:
عربستان، قطر و امارات از آتش تکفیری‌ها در امان نخواهند بود/ می‌خواهند با تفرقه در دنیای اسلام، اسرائیل در امان باشد.


برای خواندن متن كامل به ادامه مطلب مراجعه کنید...

ادامه مطلب

صرفا جهت اطلاع



صرفا جهت اطلاع
برای دریافت به ادامه مطلب مراجعه کنید...

ادامه مطلب

کلیپ صوتی | مروری بر وعده های انتخاباتی دکتر روحانی

نزدیک به یک سال از انتخابات ریاست جمهوری می گذرد. در همین راستا بر آن شدیم تا تعدادی از مهمترین وعده های انتخاباتی دکتر حسن روحانی را بازخوانی کرده و قضاوت درباره ی تحقق این وعده ها  را بر عهده شما مخاطبان محترم بگذاریم!



برای دریافت به ادامه مطلب مراجعه کنید...

ادامه مطلب

مدرسه مفهوم سازی" شریعتی منهای" شریعتیزم"

سخنرانی استاد رحیم پور ازغدی با موضوع:
مدرسه مفهوم سازی" شریعتی منهای" شریعتیزم"

( پرسش و پاسخ در شخصیت و افکار مرحوم دکتر شریعتی)




برای دریافت به ادامه مطلب مراجعه کنید...

ادامه مطلب

بالاخره تقلب شد یا نشد؟...مسئله این است



داستان سال 88 را بارها شنیده اید.انتخاباتی که با حضور 85 درصد مردم میرفت تا فرصت بی نظیری برای نظام ایجاد کند با بد اخلاقی و لگد زدن برخی به قانون تبدیل به یک تهدید علیه نظام جمهور ی اسلامی شد.شکاف اجتماعی ایجاد کرد.حفره های امنیتی وسیعی را شکل داد.دشمن را شاد کرد. مردم را به جان یکدیگر انداخت.جان عده ای از هواداران نامزد ها را گرفت و موجب شهادت عده ای از پاکترین جوانان این کشور شد.اما تدبیر رهبر معظم انقلاب و مدیریت عالی ایشان و  همچنین تبعیت بخش عظیمی از جامعه از فرامین ایشان باعث گردید میوه این خویشتن داری و ولایت مداری در انتخابات های بعد چیده شود. جریان معاند که به تمام جریان اصلاحطلب چشم دوخته بود دید بدون حظور این جریان در انتخابات مجلس در اواخر سال 90 چیزیبیشتر از 70 در صد مردم در انتخابات شرکت کردند و این مهر بود بر اباطیل بافته شده و جنگ روانی بسیار شدید علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی. اما انتخابات اخیر ریاست جمهوریکه با مشارکت حدود 73 درصد از مردم شکل گرفت و در آن نامزد جریان هاشمی و اصلاحات با حدود 250 هزار رای بیشتر از 50 درصد آرا انتخاب گردید،دقت و حراست نظام جمهوری اسلامی از آرا مردم را نه تنها به ایرانیان بلکه در معرض دید جهانیان قرار داد و باعث شد روسیاهی زمستان به چهره برخی بماند که با علم به عدم تقلب هواداران معترض خود را در سال 88 به خیابان ها کشیدند.
برای دریافت به ادامه مطلب مراجعه کنید...

ادامه مطلب

نگارش پیش نویس توافق نامه نهایی از چندی قبل آغاز شده است...

اظهارات قابل تامل وندی شرمن همزمان با مذاکرات هسته ای در وین
نگارش پیش نویس توافق نامه نهایی از چندی قبل آغاز شده است/ نه تنها تحریم ها از هم نمی‌پاشد بلکه با انسجام بیشتری ادامه پیدا می‌کند/ همواره محتوای مذاکرات را در اختیار اسرائیل قرار می‌دهیم.



برای خواندن متن كامل به ادامه مطلب مراجعه کنید...

ادامه مطلب

خطبه های نماز جمعه تهران ۲۹ خرداد ۱۳۸۸

خطبه های نماز جمعه تاریخی تهران در ۲۹ خرداد ۱۳۸۸ (جمعه بعد از انتخابات ریاست جمهوری دهم) توسط امام خامنه ای (مد ظله العالی) ایراد گردید که به نوعی می توان آن را فصل الخطابی پس از انتخابات ریاست جمهوری در سال ۸۸ برشمرد. در ادامه خلاصه ای از دو خطبه ایراد شده آورده شده است.

خلاصه خطبه اول ایراد شده :

ایشان سخنان خود را با آیه ای از قرآن آغاز نمودند : قال الله الحکیم فی کتابه: «هوالذی انزل السکینه فی قلوب المومنین لیزدادوا ایمانا مع ایمانهم ولله جنود السماوات و الارض و کان الله علیما حکیما»
ایشان با اشاره به اینکه در نماز جمعه هر هفته دل های نمازگزار متوجه به خداوند متعال باید این حقیقت را، این معنای شگفت انگیز را با خود مرور کند؛ تقوا را به خود تلقین کند. در ادامه ایشان به بحث سکینه و آرامش قلبی در برابر اضطراب های شخصی و اجتماعی با یک اشاره به پیش زمینه تاریخ اسلام می پردازند و می فرمایند :

همیشه دشمنان اسلام خواسته اند دل مسلمانان را مشوش و مضطرب کنند. در طول تاریخ اسلام موارد زیادی پیش آمده است، قبل از اسلام هم در مورد حرکت های عظیم جهادی پیامبران قبل از نبی مکرم (صلوات الله علیه)، مومنینی که توانستند ایمان خودشان را استوار نگه دارند، آرامش روحی پیدا کردند. این آرامش روحی حرکات آنها را در اختیار جهت ایمانی قرار داد؛ مشوش نشدند، مضطرب نشدند، راه را گم نکردند؛ چون در حال تشویش و اضطراب، پیدا کردن راه درست دشوار می شود. انسانی که از آرامش روحی برخوردار است، درست فکر می کند، درست تصمیم می گیرد، درست حرکت می کند. اینها نشانه های رحمت الهی است.

امروز جامعه انقلابی ما، مردم مؤمن ما، نیاز به این دارند که این آرامش را، این سکینه را، این طمأنینه و وقار را در خودشان هر چه بیشتر به وجود بیاورند. «الابذکرالله تطمئن القلوب». یاد خداست که دل ها را در ماجراهای طوفانی دنیا و زندگی حفظ می کند. یاد خدا را مغتنم بشمارید.

خطبه های نماز جمعه تهران ۲۹ خرداد ۱۳۸۸ / سخنرانی مقام معظم رهبری (امام خامنه ای)

خطبه های تاریخی نماز جمعه تهران ۲۹ خرداد ۱۳۸۸ / سخنرانی مقام معظم رهبری (امام خامنه ای)

مدت زمان : ۷۴ دقیقه

کیفیت : TVRip  (خیلی خوب)

پخش از : شبکه اول سیما

تهیه و توزیع : نورالزهرا (س)
برای دریافت به ادامه مطلب مراجعه کنید...

ادامه مطلب

روشنگری های شریعتمداری



روشنگری حسین شریعتمداری در برنامه نگاه یک
برای دریافت به ادامه مطلب مراجعه کنید...

ادامه مطلب

[ کل صفحات : 17 ] 1 2 3 4 5 6 7 ...
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic